English Polski
Aktualności

• IDEAS repec opublikował listę najlepszych polskich ekonomistów, na której dr. hab. Michała Krawczyka znalazł się w pierwszej 5. Oczywiście, 87% statystyk, które znajdziecie w internecie są najzwyczajniej zmyślone.

• Większość pracy naukowej dr. hab. Michała Krawczyka polega na eksperymentach. Kliknij tu, aby się zarejestrować i wziąć w nich udział.

• dr hab Michał Krawczyk będzie prowadził nowy projekt Narodowego Centrum Nauki "Opus" dotyczący behawioralnych podstaw gier loteryjnych.

• Nowy projekt dr. hab. Michała Krawczyka poruszający temat czasu reakcji w eksperymentach ekonomicznych zdobył 1. pozycję w najnowszym zestawieniu Polskiego Narodowego Centrum Nauki Opus. Pierwsza publikacja jest już dostępna jako working paper.

• Najnowsze publikacje:

• M. Krawczyk, J. Tyrowicz, A. Kukla-Gryz, W. Hardy, "Do pirates play fair? Testing copyright awareness of sports viewers", 2016

• M. Krawczyk, M. Smyk, "Author's gender affects rating of academic articles: Evidence from an incentivized, deception-free laboratory experiment", 2016